Odhad nemovitosti zdarma ve 3 krocích

Velmi ochotně a v krátkém čase pro každého z vás nezávazně zpracujeme profesionální tržní odhad nemovitosti, to zcela ZDARMA, za účelem zjištění reálné ceny na aktuálním trhu, který je související se stavem nabídky a poptávky v dané lokalitě a při daných dispozicích.

Neváhejte proto vyplnit náš formulář, kdy poté se Vám ozveme s konkrétními informacemi.

Odesláním žádosti souhlasíte se zásady ochrany osobních údajů

Financování nemovitostí

Spolupracujeme s nejdravějšími finančními poradci na aktuálním trhu, zajistíme k dispozici každému klientovi vlastního finančního poradce, který efektivně pomůže s vyřízením hypotečního úvěru či zajistí jiné možnosti financování.

Aktuálně dokážeme jako jedna z mála realitních společností zajistit moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk žadatele a prokazování příjmů nebo nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů).

Máte nemovitost k prodeji nebo ve Vašem okolí někoho, kdo aktuálně nemovitost prodává? Zajistíme finanční ohodnocení za každý Váš tip.

Právní služby

Spolupracuje se špičkovou právní podporou, kdy veškeré kompletace kupních, zástavních a jiných smluv zajišťujeme ve spolupráci s odborníky, kteří jsou v realitní oblasti velmi etablovaní a vyhledávaní. 

Společně s veškerou smluvní dokumentací zajišťujeme i bezpečnou advokátní úschovu, kde finance kupujícího zůstanou až do řádného přepisu nemovitosti na katastru nemovitostí. Zajišťujeme rovněž jakákoliv dílčí jednání jak s katastrem nemovitostí, tak s dalšími úřady.

Společně s veškerou smluvní dokumentací zajistíme i bezpečnou advokátní úschovu, kde finance kupujícího zůstanou až do řádného přepisu na katastru nemovitostí. Zajistíme rovněž jakákoliv dílčí jednání jak s katastrem nemovitostí, tak s dalšími úřady.

Marketing / prezentace

U procesu prodeje nemovitosti je nesmírně podstatná její propagace, rovněž i prezentace nemovitosti při osobní návštěvě potenciálních zájemců o koupi/pronájem. Spolupracujeme s řadou profesionálů, s fotografy, se specialisty, kteří jsou zaměřeni na proměnu interiéru na krátký čas – tzv. Home staging. Díky investici například do zapůjčeného nábytku a bytových doplňků dokážeme cenu nemovitosti v některých případech navýšit až o 10%.

Dosti stěžejní je i nafocení bytu, domu. I tyto zdánlivé maličkosti mohou pomoci zvýšit zájem poptávajících, kteří budou ochotni financovat nemovitost ve výši požadované prodávajícím.

Aktuální trend, jako je Matterport – virtuální prohlídka nemovitosti včetně půdorysu a dispozičních rozměrů, je při naši práci samozřejmostí. I nejen díky tomuto nástroji jsme schopni několikanásobně zvýšit zásah prezentace nemovitosti směrem k poptávajícím, jedná se o velice komfortní a moderní způsob online prohlídky jako takové, což v důsledku skýtá i více časového komfortu prodávajícím i potenciálním zájemcům.

Prezentaci aktuálních nabídek zajišťujeme pro klienty bezplatně na cca 100+ nejvyhledávanějších a největších realitních serverech v zemi.

Zobrazit více

Nabídka luxusního
bydlení v zahraničí

Vyberte si z naší nabídky zahraničních nemovitostí v atraktivních přímořských lokalitách!

Navštivte evropskenemovitosti.cz